Кількість
|
Вартість
|
||
|
Обліпиху по праву вважають цінною ягодою з багатющим запасом необхідних людині речовин. У ній міститься величезна кількість вітамінів, які розрізняються за своїм змістом. Саме з ягід і видобувається олія обліпихи, яке застосовується як внутрішньо, так і зовнішньо.
Склад: Олія обліпихи -100%.
У плодах обліпихи олії може міститися від 5 до 10%. Ця олія має характерний, яскраво-оранжевий колір - через високий вміст каротиноїдів. За хімічним складом олія обліпихи дуже багато: в ньому міститься безліч біологічно активних речовин - токофероли, органічні кислоти, фосфоліпіди, фітостероли, вітаміни, дуже багато корисних мінералів і амінокислот. З жирних кислот в обліпихи багато пальмітинової і пальмітолеіновой, з вітамінів найбільше А, Е і С.
Показання:
Вживати в якості добавки до раціону харчування при виразковій хворобі шлунка і 12-палої кишки, застосовують також зовнішньо для профілактики і стимуляції лікування променевих ушкоджень шкірних покривів і слизових оболонок, при хронічних запальних захворюваннях верхніх дихальних шляхів (фарингіти, ларингіти), гаймориті і при патологічних процесах прямої кишки; олія обліпихи, завдяки наявності в ньому жиророзчинних біоантіокіслітелей, зменшує інтенсивність вільнорадикальних процесів і захищає від пошкоджень клітинні і субклітинні мембрани, стимулює репаративні процеси і прискорює загоєння пошкоджених тканин, володіє деякими антибактеріальним (бактеріостатичну) дію.
Рекомендації щодо застосування:
Всередину по 1 чайній ложці 2 - 3 рази на день до їди. Курс прийому 1-2 місяці. При необхідності, курс повторити 2-3 рази на рік. При зовнішньому застосуванні використовують змочені в олії марлеві пов'язки.
Протипоказання:
При підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів біологічно активної добавки. Запальні процеси жовчного міхура, печінки, підшлункової залози, жовчнокам'яна хвороба.
Термін придатності: Олії обліпихи 18 місяців.
Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Не є лікарським засобом.