АХІМСА - БІЛЬШЕ НІЖ ОРГАНІКА!

 

     За будь-яким починанням стоїть своя історія. І наш випадок не виняток. Ахімса - це не просто торгова марка, Ахімса - це спосіб життя!

 

    З стародавньої мови санскриту слово «Ахімса» означає «ненасильство» або життя в гармонії з навколишнім середовищем. Вся природа, яка оточує нас, є живою та динамічною. Вона також відчуває, дихає, грає. І взаємини з нею - це важливе джерело енергії радості та життя для кожної людини. І тому наша команда прийняла рішення почати створювати природні, натуральні органічні харчові продукти, які будуть нести в собі не тільки фізичну чистоту і корисність, але також приносити умиротворіння, доброту і чисту енергію життя. Тобто стати чимось більшим, ніж просто органіка...

 

     Наші поля знаходяться в екологічно чистій зоні-заповіднику, с. Чернеччина, Магдалинівського району, Дніпропетровської області, де:

- кожна травинка просякнута природною чистою водою річки Оріль - однієї з найчистіших річок в Європі;

- немає заводів або фабрик в радіусі 100 км;

- кращий грунт в Україні і Європі;

 

     Усі члени нашої команди дотримуються внутрішніх моральних принципів чистоти, таких як: взаємопідтримка, добродушність, міцні духовні стосунки, взаємодопомога. Кожен, хто бере участь в нашому виробництві, вкладає частинку свого серця у цей проект, що і робить наш продукт таким унікальним - продукт з душею!

 

    Керуючись принципом Ахімса, ми обробляємо землю не просто органічним шляхом (використовуючи тільки натуральні мікроорганізми і виключаючи повністю всі синтетичні пестициди, гербіциди, синтетичні мінеральні добрива і регулятори росту), але ми також любимо її і дбаємо про неї з усією душею! Саме такий підхід дає щось більше ніж просто продукти. Такі продукти приносять людині не тільки здорову і чисту їжу на стіл, але також і здорову і чисту свідомість!

 

      І звичайно ж, якість наших органічних продуктів підтверджується визнаними органічними сертифікатами: EU Organic, COR(USDA).