1) Де ви знаходитесь?

- Наше господарство знаходиться в одній із заповідних зон України: с. Чернетчина, Магдалинівський район, Дніпропетровська область. Тут протікає одна з найчистіших річок Європи - Орель. Саме вона зрошує наші поля і робить наші продукти ще смачнішими, якіснішими та унікальними.
Офіс та склад знаходяться за адресою: вул. Канатна, 12-А, м. Дніпро, Україна.

2) Що таке Ahimsa?

- Ahimsa ("Ахімса") в перекладі з давньої мови Санскрит означає "Ненасильство". Цей принцип закладено в основу нашої діяльності: всі продукти ми вирощуємо та переробляємо без нанесення шкоди навколишньому середовищу.

3) Чи є у вас низькокалорійні продукти?

- З низькокалорійних продуктів ми рекомендуємо Зерно Спельти, Зерно Пшениці, Крупи Спельти та Борошно Спельти.

4) Як швидко ви надсилаєте замовлення?

- Якщо замовлення оформлене до 16:00, воно буде відправлене нами того ж дня. Замовлення, отримані в неробочий час, надсилаються найближчого робочого дня.

5) Якщо я отримав не свіжий продукт, чи зможете мені його поміняти?

- Так, звичайно ж. Після того, як ми отримаємо від вас фото підтвердження зіпсованності продукта і переконаємося в його зіпсованості або минулому терміні придатності, ми з радістю замінимо його на свіжий і смачний. Доставка у такому разі за наш рахунок :)

6)Чи натуральні у вас продукти?

- Так, всі продукти, які ми виробляємо, абсолютно чисті та натуральні. Вони не містять домішок концервантів, пестицидів, стабілізаторів, емульгаторів і тп.