Кількість
|
Вартість
|
||
|
Часто ми не знаємо, в якому поєднанні використовувати ті чи інші спеції, трави та приправи для приготування різних страв. Але господині давнини вже давно вивчили це питання, і склали класичні поєднання трав, що найбільш підходять одна одній. В Індії такі поєднання спецій називаються масалами, а в Європі суміш місцевих пряних трав отримала назву «італійські трави».
У класичному варіанті італійські трави – це правильно підібрана за кількістю суміш сушених:
- базиліка;
- чабера;
- орегано;
- розмарину;
- шавлії;
- перцю чорного,
але можуть додаватися інші трави і приправи – естрагон, майоран, шафран, розмарин тощо. Тому важливо читати склад, коли Ви купуєте сушені трави під назвою "Італійські трави".
Сухі трави зберігають весь свій аромат та користь, як і свіжі. Але зберігати їх набагато зручніше, тому що вони не вимагають холодильника, не просять багато місця, і можуть лежати у паперовому пакеті чи банці до року. Єдине, що використовувати їх у кулінарії можна тільки в гарячих стравах, щоб при високій температурі з гілочок та листя сухих трав вийшов повністю їх смак та аромат.
Дуже важлива не тільки наявність тих чи інших трав у наборі «Італійські трави», а й їхнє правильне співвідношення, правильна пропорція. Саме пропорція трав робить смак страв тим незабутнім, про який потім Ваші гості будуть говорити роками! В "Італійських травах", які ми пропонуємо, у складі майоран, розмарин, базилік, орегано, перець.
У наших «Італійських травах» немає солі та хімічних підсилювачів смаку. Це все не потрібно, тому що мета сухих трав – додати саме аромат та смак трави. А посолити страву можна окремо.